ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 19.06.2016 17:38

День медичного працівника  - свято, яке щороку збирає  медпрацівників у велику дружну родину. Цьогоріч  даний захід об’єднав  більше 300 працівників медицини.   На базі  Старосинявської центральної районної лікарні відбулися урочистості з нагоди Дня медичних працівників  - свято радувало пахощами квітів та теплою літньою порою.

Із вітальними  словами  виступили: голова Об’єднаної територіальної громади  Віталій Здебський,  голова  районної державної адміністрації Ігор Русий та голова районної ради Василь Франчук.

Селищний голова Віталій Здебський  подякував усьому медичному персоналу за відповідальну роботу, нелегкі будні, проведені в медицині, чуйне і милосердне ставлення до людей, побажав наснаги, міцного здоров’я, благополуччя і добра в родинах, злагоди і миру в житті.

Медичних працівників району нагородили спільними грамотами  районної державної адміністрації та районної ради,  почесними грамотами селищної ради

Прес-служба  ОТГ.