Фото без опису29 травня 2018 року в адмінбудинку Старосинявської селищної ради відбулося засідання конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів з продажу прав оренди земельних ділянок по вул. Грушевського орієнтовними площами 0,0050 га, 0,0030 га, 0,0036 га; по вул. І. Франка площею 0,0100 га; по вул. Мончака площею 0,0128 га (кадастровий номер 6824455100:01:007:0056) категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування закладів торгівлі.

У засіданні комісії взяли участь: Карпушин Андрій Андрійович - голова комісії, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Шамрай Віталій Миколайович – секретар комісії, головний спеціаліст відділу земельних відносин виконавчого комітету Старосинявської селищної ради та члени комісії: Дзюба Наталія Леонідівна – заступник начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, Шевчук Ігор Степанович – начальник юридичного відділу апарату селищної ради, Гноянко Микола Миколайович – начальник відділу у Старосинявському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, Кондратюк Володимир Олександрович, Дроздовський Валентин Вікторович – депутати Старосинявської селищної ради. Метою даного засідання було визначення переможця конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів з продажу прав оренди земельних ділянок. Під час роботи комісією враховані всі конкурсні пропозиції, надані претендентами конкурсної документації, та згідно критеріїв оцінки конкурсних пропозицій найбільшою пропозицією є пропозиція від земельно-аграрного Центру «КАРАТ» .

Відділ земельних відносин

виконкому селищної ради.