ЗАКУПЛЕНО НОВІ КНИГИ

Дата: 21.12.2016 14:50

Нещодавно на сесії селищної ради для бібліотек Старосинявщини на поповнення бібліотечних фондів виділено кошти в сумі 20,0 тис. гривень, на які придбано 559 примірників видань нової літератури. Незабаром дорослі і наймолодші читачі зможуть насолоджуватися читанням, адже в кожну бібліотеку об’єднаної територіальної громади надійдуть нові цікаві та змістовні книги, серед яких твори сучасних українських авторів: Д.Корній, А.Кокотюхи, С.Талан, Г.Вдовиченко, Н.Фіалко, В.Лиса, Т.Малярчук, В.Шкляра, Н.Доляк та інших.

До бібліотек Старосинявської  об’єднаної територіальної громади  надійшли нові книги за державними програмами "Українська книга" та "Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек". До уваги користувачів цікаві, пізнавальні книги, література для дозвілля, твори сучасних письменників, книги для дітей. А сам: Кокотюха А. "Різник із городоцької", Горліс - Горський Ю. "Холодний Яр", Тракало В. "Колонія", Стражний О. "Менталітет Майдану", Майданович Т. "Країна Українія", Авдєєнко В. "Київський патерик. 17 непростих питань української історії", Дацюк Т. "Янголи Небесної Чоти", Стрековська-Заремба М. "Філіпек і шкільні витівки", Забіла Н. "Вірші", Кононенко О. "Перун та всі інші", "Кращі українські байки" та інші.

Прес-служба  ЦРБ.