Старосинявська громада
Старосинявський район, Хмельницька область

РОБОЧА ГРУПА ВИКОНАЛА ДОРУЧЕННЯ СЕСІЇ ГРОМАДИ

  Питання  діяльності новозбудованого заводу «ЕЛЕВАТОР  БУД  ІНВЕСТ» викликало серед населення Старосинявщини різні думки,  враховуючи специфіку виробництва та  потужність підприємства, керівництво заводу почало налагоджувати шляхи співпраці з громадою сіл Липки, Адампіль, Перекора,  вкладаючи в розвиток соціальної сфери кошти та допомагаючи різними видами робіт, транспортом та будівельною технікою. 

  Проте, на жаль, на політичній основі виникли суперечки щодо правомірної діяльності заводу в окремих депутатів районної ради. Дане питання підіймалося на сесії Старосинявської селищної ради і депутати вирішили створити робочу групу із компетентних осіб та відправити їх  в Адампіль для вивчення ситуації, що склалася. Робоча група, яку очолив голова громади Здебський Віталій Едуардович,  у складі: депутатів селищної ради Об’єднаної  Територіальної  Громади: Лучіцького Олега, Кондратюка Володимира, Дворніцького Володимира, першого заступника голови селищної ради Карпушина Андрія, начальника юридичного відділу апарату селищної ради Шевчука Ігора  та в.о. старости Сосняка Віктора побували  на території заводу – екскурсії по будівництву, поспілкувалися  із керівництвом та ознайомилися  із напрямками роботи та необхідною документацією, яка повинна бути згідно чинного законодавства – зокрема,  висновками, наявністю  експертних документів, всіх дозволів на будівництво та ін.

  Робоча груба була поінформована, що на сьогодні близько 60% працюючих на заводі -  населення  громади ,яке працевлаштовано  на підприємстві;  присутні  ознайомилися з  інструктажем по охороні праці.

  Про  результати роботи комісія поінформує депутатів селищної ради на  черговій сесії та детальніше буде поінформовано в районній газеті «Колос».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба  ОТГ.

 « повернутися до списку новин