На виконання рішення дев’ятої чергової сесії Старосинявської селищної ради восьмого скликання «Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності» № 9-2021р. від 01.06.2021 р. конкурсна комісія з проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти Старосинявської селищної ради надає перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі на посади керівників Дашковецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., ДНЗ» Старосинявської селищної ради та Мшанецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., ДНЗ» Старосинявської селищної ради, який буде проведений 15 липня 2021 р. у приміщені адмінбудинку Старосинявської селищної ради:

• Горох Юрій Васильович - на заміщення вакантної посади директора Дашковецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ т., ДНЗ» Старосинявської селищної ради.
  • Кулеша Наталія Миколаївна – на заміщення вакантної посади директора Мшанецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ т., ДНЗ» Старосинявської селищної ради.

Конкурсна комісія.