Фото без опису

На виконання рішення Старосинявської селищної ради «Про створення центру професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради» від 31.08.2020 р. № 02/2020, відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради», згідно рішення Старосинявської селищної ради “Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної Установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради» та вакантних посад педагогічних працівників Комунальної Установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради» від 11.09.2020 р. № 27/2020 оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників  Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради».

1. Найменування і місцезнаходження установи:

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради».

Адреса: смт. Стара Синява, вул. Грушевського, 21.

2. Найменування посади:

- Консультант комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради».

3. Кваліфікаційні вимоги до педагогічних працівників комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради»:

Посади педагогічних працівників КУ «ЦПРПП ССР» можуть обіймати особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років та які пройшли конкурсний відбір і визнані переможцями конкурсу відповідно до порядку, затвердженого засновником центру.

4. Вичерпний перелік документів для участі в конкурсі:

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

• копію паспорта громадянина України;

• копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

• копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

5. Кінцевий строк та місце подання документів для участі у конкурсі:

Документи подаються до Старосинявської селищної ради за адресою:

смт. Стара Синява, вул. Івана Франка,8;

з 14.09.2020 р. по 03.10.2020 р. в робочі дні з 8-00 до 17-00 год.;

обідня перерва з 12-00 до 13-00 год.

Телефон для довідок: 068-43-05-402

6. Дата та місце початку конкурсного відбору:

Конкурсний відбір буде проведений 05.10.2020 р. у такі етапи:

Кваліфікаційний іспит та проведення співбесіди за напрямами:

- перевірки знання законодавства у сфері освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту» та інших нормативно-правових актів.

- надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

7. Прізвище та ім’я, номер телефону особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі

Паращина Галина Вікторівна – секретар конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної Установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради» та вакантних посад педагогічних працівників Комунальної Установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради», тел.: 068-43-05-402