Будьте обачні на водних плесах та з вогнем! ФОТО

Будьте обачні на водних плесах та з вогнем!

Працівники Хмельницького районного управління ГУ ДСНС в Хмельницькій області та 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява)  працювали із жителями  Пасічнянського старостинського округу з метою роз’яснювальної роботи серед населення Старосинявської громади та розповіли як дотримуватися правил протипожежної безпеки у житловому секторі, поводження з вогнем під час весняно-літнього періоду та на водних плесах.

Проходять навчання рятувальників ФОТО

Проходять навчання рятувальників

У комунальній установі  «Старосинявська  місцева пожежна охорона» проходять чергові заняття працівників  з інструкторами навчального пункту аварійно рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області за програмою підготовки підрозділів місцевої пожежної охорони, щодо гасіння пожеж, рятування людей, проведення аварійно рятувальних та інших невідкладних робіт.

Спільними справами – до Перемоги України! ФОТО

Спільними справами – до Перемоги України!

На звернення військовослужбовців -//- окремого стрілецького батальйону Старосинявська громада  організувала  чергову допомогу захисникам на фронт.  Закупили і передали  третій квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo.

«Матінко, матусю єдина…» ФОТО

«Матінко, матусю єдина…»

Працівниками культури Старосинявської громади  з нагоди Дня Матері організовано зустрічі та вітання  багатодітних матерів, матерів Героїв спільно із молоддю населених пунктів.

Звітний концерт юних танцюристів ФОТО ТА ВІДЕО

Звітний концерт юних танцюристів

У приміщенні Старосинявського будинку культури відбувся звітний концерт класу хореографії Старосинявської дитячої мистецької школи (керівник Лілія Шатайло). Захід  присвячений до Дня матері.

Спільний виїзд з метою роз’яснення правил протипожежної безпеки ФОТО

Спільний виїзд з метою роз’яснення правил протипожежної безпеки

Працівниками соціальних служб селищної ради та рятувальниками Хмельницького районного управління ГУ ДСНС в Хмельницькій області (смт Стара Синява)  регулярно здійснюються виїзди у населені пункти громади з метою надання допомоги та консультацій родинам, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.

У День Матері  відвідали матерів Героїв ФОТО

У День Матері відвідали матерів Героїв

З нагоди Дня матері вручили  подарунки  матерям, дружинам Героїв АТО селищний голова Віталій Здебський, начальник десятого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Михайло Королевський, менеджер ТОВ «Енселко Агро» Вадим Муравський, секретар ради Світлана Лакуста та  заступник начальника 10 відділу Хмельницького РТЦК та СП   Олександр Горбатюк.