Фото без описуЗ метою надання медико-консультативної допомоги жителям віддалених сіл відбулися чергові виїзди сімейних лікарів у населені пункти територіальної  громади.

Під час роботи лікарів за квітень 2023 року прийнято пацієнтів: 230 дорослих та з них 18 дітей, проведено діагностичні обстеження (зроблено щеплень всього 71).

Крім того, без медичної допомоги не залишилися пацієнти, що за станом здоров’я не змогли з’явитися на прийом самостійно, в тому числі і діти.

Здійснено огляд хворих вдома – 51 пацієнтів. Здійснено  виїзди сімейних лікарів згідно графіка  у села:  Дубова, Бабино, Теліжинці (Оксана Найко), Іванківці, Пилявка, Карпівці (Марія Сорокіна) та ін. населені пункти громади.

Сімейні лікарі, працівники КНП «Старосинявськогго ЦПМСД» продовжують надавати медичну допомогу в умовах воєнного стану, кожен пацієнт зможе отримати професійний огляд, з’явившись на консультацію до лікаря під час виїзних прийомів.

Не забувайте проходити обстеження, регулярно слідкуйте за станом здоров’я! Бережіть себе!

Старосинявський ЦПМСД