Фото без описуПрацівниками культури Старосинявської громади  з нагоди Дня Матері організовано зустрічі та вітання  багатодітних матерів, матерів Героїв спільно із молоддю населених пунктів.

Учасники акції адресували  вітання багатодітній мамі Литвинюк Ганні з Днем Матері у  с.Подоляни.

«Дорога Матусю! Вітає Вас щиро уся наша велика родина, Матінко дорога, Матусю єдина, Всі ми Вас любимо і всі поважаємо, Всі ми Вам здоров'я, щастя, мирного неба, і довгих літ бажаємо. Матусю, хай буде удача у всьому! Добробут хай буде у домі, Багатство і радість, й наснага, І шана людська і повага!»

Теплі вітання адресували  матерям зі святом в Новій Синявці, Мшанці, Пасічні.

Староста Пасічнянського старостинського округу Базелюк Анатолій, завідуюча бібліотекою Палага Галина та директор СБК Семенюк Валентина привітали матерів Героїв - Козік Валентину Олександрівну, Горобець Софію Григорівну, сини яких віддали життя за вільну Україну.

«Пробачте, мамо, що Ви в чорній хустині, можливо, так мені написано було…» - проймають серце слова віршів.

Низький уклін, Вам, згорьовані матері. Душевного Вам, спокою, витримки, миру. Нехай кожна мати дочекається свого сина з війни. І буде Мир на Україні!

Старосинявський БК.