ДЕНЬ СЕЛА БАБИНЕ

У велике релігійне свято Перша Пречиста – Бабине відзначало день села. До цього заходу тамтешні працівники культури із Галиною Холодняк, старостою сіл Бабине, Дубова та мешканцями підготували патріотичне мистецьке дійство. Організували захоплюючу концертну програму, виставку народних майстринь, зокрема, вишуканих вишивок, цікавих малярських робіт, а тутешні господині пригощали прадавньою вкраїнською кухнею.

Старосинявський РС УДМС інформує: порядок оформлення біометричного закордонного паспорта взамін втраченого

Однією із переліку адміністративних послуг, які надаються Міграційною службою області є оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон. Такий біометричний документ виготовляється незалежно від місця реєстрації, тому подати заяву на його оформлення можна у будь-якому територіальному підрозділі служби, у відповідних центрах надання адміністративних послуг області або ж у Хмельницькому центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

День підприємця

06 вересня 2021 року в приміщенні адмінбудівлі Старосинявської селищної ради відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця, який традиційно відзначається у першу неділю вересня. Відповідно до розпорядження селищного голови №5/2021 від 03.09.2021 року «Про нагородження грамотами селищної ради підприємців ТГ» перший заступник селищного голови Олександр Попик та секретар селищної ради Світлана Лакуста привітали та вручили підприємцям громади грамоти.

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Це день енергійних, ініціативних людей, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяють поступальному розвитку країни та Старосинявської територіальної громади. Вміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку – це ті риси, які є визначальними для працівників бізнесу.

ЯК ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ У ШКОЛАХ ГРОМАДИ?

У Старосинявській громаді відзначили День знань. Традиційними лінійками та урочистостями для 1477 школярів розпочався новий навчальний рік. Школи відчинили двері для своїх вихованців і найменших гостей – першокласників. До слова, цьогоріч 122 учні Старосинявщини стали першокласниками Нової української школи.

Проведено семінар-нараду на тему «Особливості запровадження електронних лікарняних»

Старосинявською селищною радою у приміщенні районної бібліотеки проведено семінар-нараду на тему: “Особливості запровадження електронних лікарняних» - особливості роботи, призначення та заявлення коштів для фінансування”.

Привітання селищного голови з Днем знань та початком нового навчального року

Дорогі школярі! Шановні батьки та вчителі! Щиро вітаю вас з Днем знань і початком нового навчального року. 1 вересня - це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає. Для педагогів - це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми вихованцями. Для дітей - це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів і відкриттів.