Фото без опису06 вересня 2021 року в приміщенні адмінбудівлі Старосинявської селищної ради відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця, який традиційно відзначається у першу неділю вересня. Відповідно до розпорядження селищного голови №5/2021 від 03.09.2021 року «Про нагородження грамотами селищної ради підприємців ТГ» перший заступник селищного голови Олександр Попик та секретар селищної ради Світлана Лакуста привітали та вручили підприємцям громади грамоти.

Грамотами Старосинявської селищної ради за сприяння соціально-економічного розвитку територіальної громади, сумлінну працю, високі досягнення в роботі та з нагоди Дня підприємця були нагороджені:

• Дроздовський Валентин Вікторович
  • Кравчук Наталія Юріївна
  • Крот Галина Іванівна
  • Дармограй Оксана Ізотівна
  • Лучіцька Алла Миколаївна
  • Дроздовський Віталій Олександрович
  • Гноянко Оксана Василівна
  • Дубік Микола Микитович
  • Ревнюк Віктор Миколайович
  • Луценко Віктор Петрович
  • Гречковський Віктор Петрович
  • Ладижець Станіслав Дмитрович
  • Данілкович Людмила Едуардівна
  • Гулик Юрій Миколайович
  • Семенко Володимир Ілліч
  • Галиш Володимир Цезарович

Основними критеріями для нагородження приватних підприємців були створення робочих місць та своєчасна сплата платежів до бюджету.