Стартувала щорічна кампанія декларування     доходів громадян за 2023 рік НОВИНИ

Стартувала щорічна кампанія декларування доходів громадян за 2023 рік

Старосинявська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що в Україні з 1 січня розпочалася кампанія з декларування доходів, одержаних протягом 2023 року. Так, громадяни та фізичні особи-підприємці мають до 1 травня подати декларацію про майновий стан і доходи. До 1 серпня включно треба сплатити податкові зобов’язання.

Питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних  напрямків діяльності ради ФОТО

Питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків діяльності ради

Сьогодні, 18 січня 2024 року, відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Старосинявській селищній раді, яке провів перший заступник голови Старосинявської селищної ради Олександр Федорович ПОПИК.

Необхідно ідентифікувати домашніх тварин НОВИНИ

Необхідно ідентифікувати домашніх тварин

У зв'язку з погіршенням контролю за обліком та переміщенням тварин, зокрема через зменшення рівня їх ідентифікації, що створює загрозу для харчової безпеки в країні, на виконання п. 8, 9 наказу Державної служби Україні з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 28 листопада 2023 року № 844 «Уведення в дію рішення колегії Держпродспоживслужби від 10 листопада 2023 року», керуючись Законом України «Про ветеринарну медицину», Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин», з метою забезпечення епізоотичного благополуччя на території Старосинявської територіальної громади.

Спільними справами – до Перемоги ФОТО

Спільними справами – до Перемоги

Крок за кроком 2024 рік вступає у свої володіння. Мешканці громади продовжують згуртовуватися для допомоги землякам на передовій фронту.   Кожен з нас сподівається на мирне небо над Україною та добро і мир в кожній домівці.

«Хай повертаються побратими усі живими-здоровими!» ФОТО

«Хай повертаються побратими усі живими-здоровими!»

Найзаповітніше бажання  нашого земляка-військового, ветерана АТО/ООС Миколи Гука було озвучене під час зустрічі із селищним головою Віталієм Здебським, котрий передав захиснику Грамоту Хмельницької обласної ради за сумлінне виконання військового обов’язку, самовіддане служіння українському народові, вагомий особистий внесок у забезпечення обороноздатності держави, активну участь у військово-патріотичному  вихованні молоді та високий професіоналізм.

З вірою у Перемогу та МИР на нашій землі ФОТО

З вірою у Перемогу та МИР на нашій землі

У цей важкий для всіх час донати на підтримку ЗСУ сьогодні вже стали невід'ємною частиною життя кожного українця. У різдвяні свята ми не могли залишатися осторонь і просто спостерігати, адже наші захисники потребують допомоги. Дякуючи нашим ППО ми змогли привітати кожного жителя села. Колядуючи на потреби ЗСУ, бажали перемоги, миру, здоров'я та благополуччя родинам. Під час колядування вдалось зібрати 40 тисяч гривень!

Різдвяна коляда ФОТО

Різдвяна коляда

У залі будинку культури відбувся благодійний  захід  «Різдвяна  коляда»  за участю церковних  хорів громади, працівників  культури  та  аматорів народного  мистецтва. Зібрані кошти  направлено  на  підтримку  ЗСУ.