Фото без описуСьогодні, 18 січня 2024 року, відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Старосинявській селищній раді, яке провів перший заступник голови Старосинявської селищної ради Олександр Федорович ПОПИК.

На порядок денний засідання комісії з питань захисту прав дитини було винесено наступні питання:

- Про призначення опікуном над дітьми - сиротами;

- Про розгляд ухвали суду про залучення до участі у справі третьої особи органу опіки та піклування  Старосинявської селищної ради та надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав;

-   Про  надання статусу дитини, яка постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Працівниками відділу - служби у справах дітей з усіх питань порядку денного підготовлено відповідний пакет документів. Кожна заява була детально розглянута, адже питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних  напрямків діяльності ради.

Відділ - Служба у справах дітей
Старосинявської селищної ради