На допомогу захисникам другий дрон Maviс-3

На звернення військовослужбовців -//- окремого стрілецького батальйону Старосинявська громада  організувала  наступну допомогу захисникам на фронт.

ФОТО

Голови громад Хмельниччини взяли участь у загальних зборах регіонального відділення Асоціації міст України

Сьогодні, 14 березня, у Хмельницькому відбулися Загальні збори регіонального відділення Асоціації міст України. Участь у заході взяли міські, селищні, сільські голови громад Хмельниччини, виконавча дирекція та консультанти РВ АМУ, керівництво області та Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

ЄС надасть 5,7 тис. сонячних панелей для України

Європейська Комісія та італійська компанія Enel запустили спільний проєкт «Промінь надії». В межах цієї ініціативи Україні буде надано 5,7 тис. сонячних фотоелектричних панелей.

ФОТО

Вступив у лави добровольців у 2014 році…

Сьогодні у День добровольця селищний голова Віталій Здебський із працівниками структурних підрозділів селищної ради, педагоги та працівники відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради, учнівська молодь вшанували світлу пам'ять Героя АТО, добровольця Олександра Романенка покладанням живих квітів до меморіальних дощок О.Романенку на фасадах приміщень селищної ради та Старосинявського ліцею ім.О.Романенка.

14 березня відзначаємо День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

ВАЖЛИВО

Вітання селищного голови з Днем добровольця

Дорогі захисники, добровольці! Щирo вітаю вас із Днем українського добровольця! У календарі знаменних дат української держави це свято з’явилося у нелегкий для українців час − у час, коли у кривавій битві з агресором ми вимушені відстоювати своє право на самовизначеність і незалежність.

На підтримку наших воїнів

Старосинявська громада тилова, має основне завдання – підтримати і допомогти українським захисникам.

ФОТО ТА ВІДЕО

Ті, що звільнятимуть українські землі. Історії добровольців "Гвардії наступу" з Хмельниччини

До першого квітня на Хмельниччині мають сформувати підрозділи, що увійдуть до "Гвардії наступу". Про це Суспільному розповів начальник Хмельницької військової адміністрації Сергій Гамалій. За його словами, офіцерський склад восьми бригад Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії України вже сформований, зараз йде доукомплектація, що складатиметься виключно з добровольців.

ФОТО

Готуємо сушені набори для гарячих страв на передову

Селищна рада продовжує збір необхідних продуктів на передову. Селищний голова Віталій Здебський у співпраці із ПСП "Обрій" (керівник Олександр Крот, депутат Старосинявської селищної ради) та жителів Пилявківського старостинського округу (староста Віра Котик), жителів Адампільського старостинського округу (староста Віктор Сосняк, житель с.Адампіль Олег Балуник) організували збір овочів та фруктів для виготовлення сухих напівфабрикатів для приготування страв бійцям. Приватне сільськогосподарське підприємство «Обрій) (с.Теліжинці) знову надало безкоштовно  500 кг  відбірних яблук на переробку - для сухофруктів ЗСУ.