Фото без описуСтаросинявська громада тилова, має основне завдання – підтримати і допомогти українським захисникам.

Кожен справжній українець має за честь  виконати  основне завдання з тилу – підтримки та все можливої допомоги наших  військових на передовій.  До акції підтримки захисників мирних земель України активно долучилися працівники культури Старосинявської громади, котрі об’єдналися для важливої місії допомоги ЗСУ спільно з органами місцевого самоврядування та жителями громади.

Працівники  Ілятківського сільського клубу (керівник Анастасія Ревнюк)  долучилася до акції  допомоги -  зібрали необхідні основні продукти харчування та постільну білизну для захисників на передовій.

Разом з громадою с.Буглаї працівники місцевого сільського Будинку культури долучилися до збору овочів на виготовлення сухих борщів для наших захисників.

Підтримав кожен, хто чим міг, сприяв нашим бійцям переживати надскладні умови «зимового фронту». Об’єднавши всі сили – з упевненістю  прямуємо до Перемоги України!

Старосинявський Будинок культури