Фото без описуСелищна рада продовжує збір необхідних продуктів на передову. Селищний голова Віталій Здебський у співпраці із ПСП "Обрій" (керівник Олександр Крот, депутат Старосинявської селищної ради) та жителів Пилявківського старостинського округу (староста Віра Котик), жителів Адампільського старостинського округу (староста Віктор Сосняк, житель с.Адампіль Олег Балуник) організували збір овочів та фруктів для виготовлення сухих напівфабрикатів для приготування страв бійцям. Приватне сільськогосподарське підприємство «Обрій) (с.Теліжинці) знову надало безкоштовно  500 кг  відбірних яблук на переробку - для сухофруктів ЗСУ.

Жителі вищевказаних старостинських округів зібрали необхідні овочі для приготування борщових наборів (буряки, моркву, картоплю).

За сприянням селищного голови  Віталія Здебського та в.о. директора Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка» Олексія Матвєєва фрукти  та овочі сушили  при допомозі працівників і студентів коледжу, виготовляли сухі борщові набори.

Тепер посилки  поїдуть на передову  для наших захисників на фронті.

Дякуємо за захист, дорогі  бійці! Нехай  щодень оберігає вас Ангел-Охоронець!

За матеріалами гуманітарного штабу допомоги