Фото без описуДорогі захисники, добровольціЩирo вітаю вас із Днем українського добровольця! У календарі знаменних дат української держави це свято з’явилося у нелегкий для українців час − у час, коли у кривавій битві з агресором ми вимушені відстоювати своє право на самовизначеність і незалежність.

Саме Ви – добровольці − відверті та палкі патріоти України у непростий для нашої держави час згуртувалися і стали на захист її територіальної цілісності і суверенітету. Багато добровольців із Старосинявської громади стали на захист Українських мирних земель з 2014 року.

Ви – справжні герої, лицарі духу, добра та відданості, які не чекали на винагороду за свою справу, а захищаєте свободу та незалежність нашої Вітчизни!

Дякую Вам за ваш героїзм, жертовність і готовність у важкий для країни час стати до оборони України! Ви і сьогодні у перших лавах захисту незалежності та свободи нашої держави.

Бажаю миру, здоров’я, благополуччя та злагоди Вам і вашим родинам!

Перемога буде за нами. Все буде Україна!

З повагою, селищний  голова

Віталій ЗДЕБСЬКИЙ