Фото без описуДень села і перша в Теліжинцях (Старосинявщина, Хмельницької області) всеукраїнська науково-краєзнавча конференція, яка увійшла в історію Старосинявського краю.

Організація конференції та підготовка матеріалів заходу відбулася за участі Старосинявської селищної ради,  спільно з депутатом селищної ради Олександром Кротом, за ініціативи письменниці, краєзнавиці родом із с.Теліжинці Любові Сердунич 19 серпня 2022 р.

Тексти – Любові  Сердунич, читає  методист, працівниця культури Зоя Ткачук, режисер – директор  Старосинявськогго Будинку культури Анатолій Лотишко.

Фільм розповідає про історичні віхи села Теліжинець, відомих особистостей, які творили історію села, історичні місця мальовничого населеного пункту.

За матеріалами конференції