ВАЖЛИВО

В Україні запрацював державний портал для розшуку дітей – інформаційна платформа «Діти війни»

«Діти війни» – єдина платформа, що надає актуальні та зведені дані про дітей, які постраждали внаслідок війни росії проти України, загинули, зазнали поранень, зникли безвісти або були депортовані, та тих, кого вдалося розшукати й урятувати.

ФОТО ТА ВІДЕО

«Сади перемоги» - надійна підтримка основною продукцією

Завершили проєкт «Сади перемоги», зібрали гарний урожай. Картопляні «Сади перемоги» - соціальна ініціатива селищного голови Віталія Здебського, спрямована на підтримку переселенців та захисників на передовій.

Благоустрій і порядок – спільна турбота усіх

На території  Старосинявської громади тривають роботи в рамках місячника осіннього благоустрою «За чисте довкілля».  Навколо цієї потрібної та доброї справи об’єднуються  у своїх населених пунктах жителі старостинських округів і прибирають території біля закладів соціальної сфери та пам’ятних місць сіл.

Щирі слова вдячності адресовано працівникам соцсфери

У Старосинявській громаді в скромній атмосфері селищний голова Віталій Здебський адресував  працівникам соціальної сфери щирі вітання та слова глибокої вдячності за роботу, піклування про людей, котрі проживають на території громади і потребують соціального захисту та підтримки.

Надали руку підтримки у складні часи

Невід’ємною важливою частиною допомоги внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово поселилися на території Старосинявської громади, є надана гуманітарна допомога для родин переселенців за фінансової підтримки  агропромхолдингу «Астарта-Київ». У співпраці селищного голови Віталія Здебського із керівництвом ТОВ «Хмільницьке» («Астарта –Київ») надано допомогу багатодітній родині переселенців із села Уласово-Русанівка.

Теплий одяг для переселенців

За підтримки селищного голови Віталія Здебського  організовано чергову партію допомоги для переселенців  Старосинявської громади, яких наразі мешкає понад 1150 осіб.

Проєкт «Відкриті уроки футболу» завітав у Стару Синяву

Цього року це вже п’ята локація на Хмельниччині, що приймає такий захід. До цього аналогічний дитячий фестиваль проходив у Дунаївцях, Хмельницькому, Білогір’ї та Теофіполі.  На території Старосинявської громади захід тривав протягом двох днів, організований за сприянням Хмельницької обласної асоціації футболу, селищного голови Віталія Здебського, начальника відділу освіти, депутата селищної ради Олександра Пузирука, Старосинявської ДЮСШ та педагогічних колективів навчальних закладів громади.

Громада продовжує отримувати допомогу за міжнародними угодами

За сприяння селищного голови Віталія Здебського організовано доставку важливої допомоги для громади, зокрема, технічного оснащення щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей. Він передав необхідне технічне обладнання начальнику відділу з питань соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради Олені Карпович для щоденної роботи з переселенцями та мешканцями  територіальної громади.