Фото без описуНевід’ємною важливою частиною допомоги внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово поселилися на території Старосинявської громади, є надана гуманітарна допомога для родин переселенців за фінансової підтримки  агропромхолдингу «Астарта-Київ». У співпраці селищного голови Віталія Здебського із керівництвом ТОВ «Хмільницьке» («Астарта –Київ») надано допомогу багатодітній родині переселенців із села Уласово-Русанівка.

Під час зустрічі представника керівництва ТОВ «Хмільницьке» (дочірнього підприємства агропромхолдингу «Астарта-Київ»), депутата селищної ради Олександра Борбича та заступника селищного голови Надії Вікарської із багатодітною родиною офіційно передано допомогу (основні продукти харчування, засоби гігієни та ін.) сім’ї переселенців, в якій виховується 9 дітей, всього 12 осіб в родині.

Фото без опису

Керівництво підприємства постійно підтримує співпрацю із органом місцевого самоврядування, не зважаючи на складні часи. Це спільна праця представників органу місцевого самоврядування та підприємства,селищного голови Віталія Здебського, старости Івана Луценка (старости Йосипівського старостинського округу (села Йосипівка, Іванківці, Уласово-Русанівка, Теліжинці), які тримають на контролі питання соціального забезпечення переселенців.

Селищний голова Віталій Здебський:

«Щирі слова подяки адресую  керівництву агропромхолдингу «Астарта-Київ», директору дочірнього підприємства ТОВ "Хмільницьке" Віктору Володимировичу Рижуку, представнику керівництва агрокомпанії на території громади - депутату селищної ради Олександру Борбичу за розуміння теперішньої ситуації та постійну підтримку населення громади в соціально-економічному плані. Ваша діяльність важлива для людей, враховуючи непростий період часу – воєнного стану в країні, ви тримаєте руку на пульсі життя, допомагаєте в різних сферах діяльності селищної ради на користь мешканцям громади. Низький вам уклін за співпрацю!»

Відділ організаційно-кадрової роботи.