Фото без описуНа території  Старосинявської громади тривають роботи в рамках місячника осіннього благоустрою «За чисте довкілля».  Навколо цієї потрібної та доброї справи об’єднуються  у своїх населених пунктах жителі старостинських округів і прибирають території біля закладів соціальної сфери та пам’ятних місць сіл.

Староста сіл Йосипівка, Уласово-Русанівка, Іванківці, Теліжинці Іван Миколайович Луценко  зумів згуртувати жителів села Іванківці для спільної справи благоустрою. Після щоденних вересневих дощових днів територія місцевого кладовища потребувала очистки та належного упорядкування.

Жителі села  Іванківці активно взяли участь в акції осіннього благоустрою та прибирали територію місцевого кладовища і вивезли сміття. Працювали близько 20 мешканців.

Допоміг вивезти рослинні відходи керівник ПП "М Агро Макс" Олег Дмитрович Миколаєць, депутат селищної ради, котрий дав причіп і вивіз сміття.

Староста села дякує небайдужим жителям с.Іванківці, які прийшли підтримати акцію і докласти власних зусиль у підтримання чистоти, та керівнику ПП "М Агро Макс" Олегу Миколайцю за надану техніку та допомогу в організації проведення благоустрою  місцевого кладовища.

Зробимо нашу громаду чистішою разом!

За матеріалами днів благоустрою в громаді