Фото без описуЗа підтримки селищного голови Віталія Здебського  організовано чергову партію допомоги для переселенців  Старосинявської громади, яких наразі мешкає понад 1150 осіб.

Міністерство з питань реінтеграції та тимчасово окупованих територій передало на Хмельницьку область набори осінньо-зимового одягу від ЮНІСЕФ для дітей з багатодітних сімей з числа внутрішньо переміщених осіб. Частину допомоги доставлено на Старосинявщину, її вже отримують діти з багатодітних родин (внутрішньо переміщені особи). Таких сімей на  території Старосинявської громади нараховується 16, у них виховується 64 дитини.

Звертайтеся, у центрі містечка Стара Синява розмістився у приміщенні колишнього кінотеатру «Зоря» координаційний центр при селищній раді з надання гуманітарної допомоги переселенцям (одяг для дорослих та дітей).

Контактна особа: координатор центру - Інна, тел. 097-066-07-15.

Оперативний штаб ЦЗ та НС селищної ради