Оренда комунального майна на час воєнного стану

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову "Деякі питання оренди державного та комунального майна у період дії воєнного стану" зі спрощеним порядком оренди. Прийнятий порядок також надає орендарям знижки до 100% та пільгові умови.

Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 17.00 19 травня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 85-а доба війни в Україні. Щира подяка та шана нашим захисникам за оборону мирних земель держави, за стійкість та захист рідної землі. Робота в тилу теж вагома. Безперебійно працюємо: робимо все для фронту, все для Перемоги.

МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНСЬКА ВИШИВАНКА – СВІТЛО ДОБРА

Сьогодні українська громадськість та українська діаспора в різних країнах Світу відзначає Всесвітній день вишиванки. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Зазвичай, дата проведення - щороку в третій четвер травня (у будній день).

АДАМПІЛЬ: АКЦІЯ «ПІДТРИМАЙ СВОЇХ!»

Спільна праця це – сила! І в цьому переконалися усі мешканці громади, об’єднуючи зусилля для допомоги жителям міст, де тривають бої, та нашим захисникам, які обороняють рідний край від вторгнення окупантів. За час війни для воїнів ЗСУ та потерпілим від військових дій жителями с.Адампіль спрямовано багато зусиль для їх підтримки.

ПІДТРИМКА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ: СПРАВУ ПРОДОВЖУЄМО

Станом на 18.05.22 сьогодні з часу повномасштабного вторгнення в Україну зареєструвалося на території Старосинявської громади 3040 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 360 дітей, на даний час понад 2350 ВПО залишаються проживати в громаді. Продовжують прибувати переселенці з міст України, де ведуться важкі бої: Маріуполя, Запоріжжя, Донецька, Луганська та Лисичанська. Повертаються в Київ, Київську область.

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «НЕЗЛАМНІ» ПОДАРУВАВ ХВИЛЮЮЧІ МИТІ

На центральній площі селища зібралося чимало люду… Під звучання мелодії «Аве Марія» ведучі виконують молитву за Україну: «Отче наш! Молимось до тебе за мир і спокій для нашої великої, єдиної родини! Віримо в нашу єдність, бо це велика сила! Віримо, що ці слова молитви зупинять темні сили! Нехай ця битва на небі буде на перемогу світла, нехай животворна краса впаде на наші землі, нехай вгамується розлад, нехай зникнуть заздрощі і розпалення пристрастей! Захисти нас від ворогів видимих і невидимих, що хочуть поневолити нас, дай нам Боже жити вільним життям, дай кращу долю нашому народу, дай нам єдність, мир і спокій. Господи, збережи Україну!»

УСЕ ПРО ДОПОМОГУ ІЗ БЕЗРОБІТТЯ

Умови, призначення, тривалість та розмір виплати допомоги по безробіттю (див. буклет). Максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму. Станом на 2022 рік максимальна виплата становить:

75 ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ БУЛО РЕПРЕСОВАНО 85 років тому…

День пам’яті жертв політичних репресій відзначають щороку в середині травня. У селах Адампіль та Івки Старосинявської громади вшановано пам'ять жителів населених пунктів, які були репресовані в 1937-1938 роках.

КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ПОНАД 40 ПРОТОКОЛІВ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з упорядкувань вулиць Старосинявської селищної ради, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик. Члени комісії розглянули назви вулиць у містечку Стара Синява – (їх понад 30, у селах – понад 70) - проаналізували назву кожної.

ЗНОВУ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ

Старосинявська селищна рада щиро вітає спортсменів-футболістів громади із черговою перемогою у благодійному турнірі м.Хмельницького! Футбольна команда Старосинявської територіальної громади за участі футболістів Старосинявської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) 14-15 травня 2022р. знову стали переможцями у благодійному турнірі з футзалу (міні-футболу) «Ми є Українці» серед дитячих та аматорських команд.