Фото без описуСтаном на 18.05.22 сьогодні з часу повномасштабного вторгнення в Україну зареєструвалося на території Старосинявської громади 3040 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 360 дітей, на даний час понад 2350 ВПО залишаються проживати в громаді. Продовжують прибувати переселенці з міст України, де ведуться важкі бої: Маріуполя, Запоріжжя, Донецька, Луганська та Лисичанська. Повертаються в Київ, Київську область.

На базі селищної ради з початку березня продовжують працювати два координаційні центри з надання гуманітарної допомоги переселенцям у приміщенні колишнього кінотеатру «Зоря»:

• у Пункт видачі продуктів харчування Старосинявської територіальної громади (де надають дитяче харчування, продукти, дитячі речі та засоби гігієни згідно отриманих талонів на одноразову допомогу) звернулося за допомогою всього 780 родин, (3313 осіб членів родин), за день 18.05.22 – 8 родин, які отримали допомогу для 18 осіб.
  1. у координаційний центр з надання гуманітарної допомоги (де видають одяг, взуття) на сьогодні звернулося всього 912 родин, (1713 особа), за день 18.05.22 – 12 родин, які отримали допомогу для 38 осіб.
  2. Поряд з цим видають гуманітарну допомогу дітям: отримали одяг 855 родин на 1000 дітей. Також працівниками пункту допомоги сформовано посилки допомоги дітям із Бучі та направлено гуманітарну допомогу на Харків для новонароджених діток з вадами при пологах.

Працівники ЦНАП працюють кожного дня без перерви. На сьогодні 18.05.22р. за електронною системою «Соціальна громада» внутрішньо переміщеним особам (вимушеним переселенцям) - сформовано та видано 1303 довідки; оформлено 1551 справа про надання допомоги.

У селищній раді продовжують приймати заяви від власників житла, які надали прихисток переселенцям, для оформлення компенсації за комунальні послуги. Станом на 18.05.2022 р. сформовано 288 справи, внесено до бази даних 1080 переселенців.

Робота над соціальним забезпеченням внутрішньо-переміщених осіб триває.

Оперативний штаб ЦЗН та НС

селищної ради