A A A K K K
для людей із порушенням зору
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Хмельницький район

Шановні мешканці громади!

Дата: 19.05.2022 17:48
Кількість переглядів: 510

Ситуація станом на 17.00 19 травня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 85-а доба війни в Україні. Щира подяка та шана нашим захисникам за оборону мирних земель держави, за стійкість та захист рідної землі. Робота в тилу теж вагома. Безперебійно працюємо: робимо все для фронту, все для Перемоги.

Понад 2800 переселенцям надано необхідну допомогу.

За цей період ми формували вантажі для допомоги жителям міст, де ведуться важкі бої, надавали і продовжуємо надавати необхідну допомогу захисникам – відправили до міст Ізюм, Харків, Київ, Буча. Сформовано вантажі продуктової допомоги - відправлено понад 140, 5 т продукції.

Регулярно надавали всебічну допомогу військовим частинам, забезпечували продуктами. Перерахували одноденний заробіток працівників селищної ради на пошиття форменого одягу військовим. Завезли в одну з військових частин випічку, паски та солодощі.

Проводимо ряд різних акцій та заходів на підтримку ЗСУ, які успішно реалізовуються для допомоги нашим захисникам.

Висловлюю щиру вдячність жінкам сіл громади, містечка, які активно долучилися до допомоги – пекли домашній хліб та пироги, готували м’ясні та рибні консерви, плели захисні сітки. Дякую нашим хлопцям, які стали пліч-о-пліч для виконання робіт з підсилення територіальної оборони громади, тим, котрі власноруч виготовляють саморобні пічки-буржуйки для захисників та підтримують духом жителів громади.

У співпраці з підприємствами та фондами, отримали транші гуманітарної допомоги для переселенців від: Благодійного Фонду «Повір у себе», Благодійної організації «Благодійний Фонд «Сучасна Україна», парафії Христа Царя Всесвіту Римо-Католицької Церкви м.Хмельницького (настоятеля о.Миколи Лучинського), ДП ДГ «Пасічна», польської благодійної організації «STAY SAFE UA», Благодійному Фонду «Розвиток Поділля» (депутату Верховної Ради України Віктору Бондарю), ПрАТ «Хмельницькрибгосп», ТОВ «Елеватор Буд Інвест». Глибоко вдячні за підтримку на надану допомогу для наших переселенців та захисників.

Наразі продовжуємо формувати вантажі з необхідною допомогою для мешканців міст, по яких окупанти завдають жорстоких ударів.

Громада продовжує жити в умовах воєнного стану. Підприємства критичної інфраструктури працюють.

На жаль, є окремі факти поширення на території громади дезінформації та неправдивої інформації, які вводять в оману жителів. Тому прошу бути мудрими, перевіряти почуту інформацію та довіряти лише офіційним джерелам. Зараз не повинно бути поділу на партії чи партійну приналежність, потрібно єднатися і працювати на Україну та ЗСУ!

Ми з вами сьогодні працюємо в тилу для Перемоги! Наше головне завдання – зробити усе можливе для захисту рідної землі.

Слава ЗСУ! Все буде УКРАЇНА!

 

Селищний голова


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора