Фото без описуСтаросинявська селищна рада щиро вітає спортсменів-футболістів громади із черговою перемогою у благодійному турнірі м.Хмельницького! Футбольна команда Старосинявської територіальної громади за участі футболістів Старосинявської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) 14-15 травня 2022р. знову стали переможцями у благодійному турнірі з футзалу (міні-футболу) «Ми є Українці» серед дитячих та аматорських команд.

Даний турнір проходив в м.Хмельницькому, організаторами змагань були Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та Асоціація міні- футболу (футзалу) Хмельницької області.

У фінальній зустрічі наші спортсмени перемогли з рахунком 5:3 команду з м.Рівне. Кращим гравцем турніру визнано нашого гравця Андрія Маляра.

Дорогі наші спортсмени, я дякую вам, що ви вкотре довели, що ви є найкращі на теренах Хмельниччини!!! Бажаю вам козацького гарту та наступник перемог!

Начальник відділу освіти, молоді, спорту,

культури виконавчого комітету

Старосинявської селищної ради