Життя  громади .БІЛЬШІСТЬ ПАСІЧНЯНЦІВ ХОЧУТЬ ВІДНОВЛЮВАТИ ДОРОГИ, ОСВІТЛЕННЯ ТА ЧИСТИТИ КРИНИЦІ.

Життя громади .БІЛЬШІСТЬ ПАСІЧНЯНЦІВ ХОЧУТЬ ВІДНОВЛЮВАТИ ДОРОГИ, ОСВІТЛЕННЯ ТА ЧИСТИТИ КРИНИЦІ.

Голова громади Віталій Едуардович Здебський практикує у своїй роботі тісну співпрацю із мешканцями сіл, тому на кожну зустріч із жителями запрошує різні служби Старосинявської селищної ради для роз’яснення ситуації реформування, яке нині на часі в Україні.  На думку голови громади, кожен мешканець має бути почутий, пропозиції до Програми соціально-економічного розвитку будуть включені згідно протоколів сходів сіл і врахована буде думка більшості.

ДЕПУТАТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ЧОРНОБИЛЬЦІ, РЯТУВАЛЬНИКИ ТА АФГАНЦІ РАЗОМ ІЗ ГОЛОВОЮ ГРОМАДИ ВИСАДЖУВАЛИ  КУЩІ САМШИТУ

ДЕПУТАТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ЧОРНОБИЛЬЦІ, РЯТУВАЛЬНИКИ ТА АФГАНЦІ РАЗОМ ІЗ ГОЛОВОЮ ГРОМАДИ ВИСАДЖУВАЛИ КУЩІ САМШИТУ

Скільки уже мовлено про благоустрій  біля пам’ятного знаку  ліквідаторам на ЧАЕС, що в центрі Старої Синяви, але цього року  вперше  головою об’єднаної громади Віталієм Здебським  організовано дружний  «суботник», який об’єднав усіх у спільній справі наведення благоустрою біля цих святих місць.

БОРОТЬБА ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ІЗ КОЖНОГО

У кожному селі, не секрет, навесні починається «боротьба» із стихійними сміттєзвалищами, у деяких селах такі смітники утворювалися  роками… Їх не мали змоги ліквідувати із-за відсутності належної спецтехніки. Голова селищної ради (об’єднаної територіальної громади)  Віталій Здебський, аналізуючи подібні явища у селах громади, наголошував, що благоустрій та охайність на території  сіл, вулиць, парків, скверів  у багатьох напрямках залежить від самих мешканців та їх культури і виховання.

"ЕЛЕВАТОР БУД ІНВЕСТ "  -  XXI століття

"ЕЛЕВАТОР БУД ІНВЕСТ " - XXI століття

Наш рідний Старосинявський  край – це переважно аграрний регіон із відсутністю промислових підприємств.  Це добре розуміє об’єднана територіальна громада,  яка покликана працювати для  людей. Завдяки розробленій Схемі планування територій на Старосинявщині,  із березня 2016 року легалізував роботу інвестор в с.Адампіль, який виявив бажання співпрацювати з громадою.  Виникає необхідність подальшого розвитку промисловості, як наслідок товариство "Елеватор Буд Інвест" не може залишатися байдужим до вирішення проблем району.

УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ЗДАЄ ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 29.10.2016 р. №81 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році», згідно календарного плану на базі Старосинявського НВК – пункт пробного ЗНО, 2.04. 2016 р. проведено пробне ЗНО з української мови та літератури (85 учасників), та 9.04 2016р. з хімії, біології, історії України, іноземної мови та фізики (64 учасники).

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ Є ОСОБЛИВА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

І знову про децентралізацію. Наша знімальна група побувала в ще одній об’єднаній територіальній громаді – Старосинявській. Вона на Хмельниччині особлива, бо утворилась в межах цілого району. Тут запевняють: в умовах «сам собі господар» громаді живеться добре, бо за півроку вже встигли знайти нового інвестора, перевиконати бюджет та запросити колег з Полтавщини, аби поділитьсь досвідом.

СТАРОСИНЯВСЬКА ГРОМАДА ЗУСТРІЧАЛА КОЛЕГ ІЗ ПОЛТАВЩИНИ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ ОБ`ЄДНАТИСЯ

Старосинявська селищна рада хлібом-сіллю зустрічала гостей із Полтавської області Решетилівського району, які приїхали з робочою поїздкою вивчити проблемні питання щодо об’єднання сільських громад та економії ресурсів на користь  сіл. Голова Старосинявської селищної ради Віталій Здебський   організував зустріч у залі РБК з історичного представлення громади, а кожен керівник структурних підрозділів громади  та депутати селищної ради виступили перед колегами, презентуючи власний досвід роботи в громаді, яка працює 4 місяці.