«Серце – щоб жити, душа – щоб задля України»

Вчора, 30 січня 2024 року, під такою назвою у читальному залі Старосинявської центральної бібліотеки у літературно-мистецькій вітальні «Дотик до душі» відбувся творчий вечір добре відомої не лише у нашому краї письменниці, журналістки, краєзнавиці, просвітянки, авторки передмов та співавторки багатьох альманахів і збірників, лавреатки цілої низки літературних премій, членкині Національних спілок письменників, журналістів та краєзнавців України, авторки 26 книг Любови Андріївни СЕРДУНИЧ з нагоди її ювілею.

У Новій Синявці відбулося богослужіння

З нагоди церковного свята Трьох Святих у Новосинявському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю відбулося богослужіння.

Співпрацюємо з благодійним фондом «Рокада»

Вчора у селищній раді відбулася робоча зустріч із представниками благодійного фонду «Рокада», який надає різнобічну підтримку внутрішньо переміщеним особам. На сьогодні на території громади мешкає 579 переселенців.

ФОТО ТА ВІДЕО

Підтримуємо захисників із тилу

На часі залишається пріоритетність  виконати  основне завдання з тилу – підтримати та надати всеможливу допомогу наших бійців на передовій.

ВАЖЛИВО

Трудові права жінок-переселенців

На сьогодні усі трудові права внутрішньо переміщених осіб  регулюються Кодексом законів про працю України, законами України «Про організацію трудових відносин в умовахвоєнного стану» та «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб». Можете ознайомитися з інфографікою.

Інформація про розгляд звернень громадян за 2023 рік

Робота зі зверненнями громадян за звітний період проводилась у відповідності з Конституцією України, Законами України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативно-правовими актами, Указом Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»,  розпорядженнями селищного голови.

ВАЖЛИВО

Вибороли перемогу у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості

Підведено підсумки III (обласного) етапу XХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», активну участь в якому взяли здобувачі освіти Старосинявського ліцею ім.О.Романенка.

МАГАТЕ провело чергову ротацію місії на Хмельницькій АЕС

29 січня цього року на Хмельницькій АЕС відбулась чергова ротація експертів постійно діючої місії Міжнародного агентства з атомної енергії. Головними завданнями місії є моніторинг ядерної та радіаційної безпеки на українських ядерних об’єктах в умовах війни, яку розпочала росія.