Фото без описуВчора, 29 січня 2024 року, о 23.50 у с.Пилявка на вулиці Центральна виникла пожежа в житловій споруді – загорівся дерев’яний балок  на даху.

На виклик прибули працівники КУ «Старосинявська місцева пожежна охорона» селищної ради  та рятувальники  34 ДПРЧ 4ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, котрі  оперативно спрацювали та врятували  будівлю від вогню.

Залучено дві одиниці техніки: 1- місцевої пожежної охорони та 1 -рятувальників 34 ДПРЧ.

Щоби запобігти подібним випадкам, працівники місцевої пожежної охорони постійно проводять роз’яснювальні бесіди  серед населення  громади та застерігають бути обережними під час опалювального сезону, дотримуватися правил пожежної безпеки, слідкувати за димарями та вчасно і регулярно очищувати їх від сажі.

За матеріалами КУ «Старосинявська МПО»