Фото без описуНа часі залишається пріоритетність  виконати  основне завдання з тилу – підтримати та надати всеможливу допомогу наших бійців на передовій.

До акції підтримки захисників мирних земель України активно долучилися працівники культури Старосинявської громади, котрі об’єдналися для важливої місії допомоги ЗСУ спільно з органами місцевого самоврядування, молоддю краю та всіма жителями громади.

Так, працівники Пасічнянського  сільського Будинку культури організувалися для допомоги військовим-землякам.  Чергова передача від пасічнянців відправлена  на Схід нашим воїнам: 130 окопних свічок, сухі сніданки, сало, в'язані носки, вологі серветки, смаколики - це все для наших захисників.

Молодь села Сьомаки спільно із завідуючим сільським клубом під час різдвяних  колядувань зібрали близько 19 тис. грн., які переслали воїнам-землякам. Спільно із жителями  Сьомаківського старостинського округу  виплели великі маскувальні сітки, котрі необхідні військовим на передовій.

Разом наближаємо Перемогу!

Наразі основне завдання всіх українців - хто чим може, сприяти нашим бійцям переживати надскладні умови «зимового фронту». Об’єднавши всі сили –  прямуємо до Перемоги України!

Старосинявський  Будинок культури