Фото без описуУ боях за Україну  загинув на Авдіївському напрямку Донецької  області житель  села  Пасічна  Василь Андрійович Ніколаюк. Герою було  42 роки…

Завтра, 01 лютого 2024 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм –  Василем Ніколаюком.

У четвер, 01 лютого 2024 року, похоронна процесія буде рухатися  близько  8.30  із м.Хмельницького до  села Пасічна. Прохання створити «живий коридор» із 9.30 по маршруту: 09.30 - Лисанівці,  09.35 - Паньківці,  09.45 -Дашківці,  10.00 - Іванківці,  10.15- Стара Синява (через центр);  10.30 - с.Паплинці; 10.40 – с.Адампіль; 10.50 – Гречана; 10.55 – с.Пасічна.

Прохання  родини  – не кидайте живі квіти на дорогу під час  «коридору»!

Прохання створити «живий коридор» по маршруту: Лисанівці, Паньківці, Дашківці, Іванківці, Стара Синява, Паплинці,  Адампіль, Гречана, Пасічна.

Прощання з Героєм відбудеться за адресою: с.Пасічна, вул.Героїв України, буд.№14 та в Пасічнянському Свято-Веденському храмі  об 11.00, на площі Грушевського, б. 8.

Поховання відбудеться  на місцевому кладовищі села  Пасічна.

Старосинявська громада глибоко сумує з приводу смерті Героя, висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Світла пам'ять Герою!