Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 11.02.2017р. по 08.00 год. 12.02.2017р. на території Старосинявського району

Дата: 12.02.2017 18:03

1. 11 лютого ц.р. о 08.30 годині в с. Теліжинці по вулиці Шаталова, 24 у власному будинку раптово померла  гром. Д. 1926 р.н.,  місцева жителька. При огляді трупа видимих ознак насильницької смерті не виявлено. За життя Д. хворіла на серцево-судинну недостатність. Труп Д. на СМЕ не направлявся.

2. 11 лютого ц.р. о 09:30 годин до чергової частини ВП надійшов рапорт поліцейського СРПП сержанта поліції Хоменко С.І., про те, що 11 лютого ц.р. о 02:00 годин в смт. Стара Синява по провулку Івасюка, 5 було виявлено факт зберігання самогону в кількості 0,5 літра громадянином Т., 1975 р.н., місцевим жителем.

3. 11 лютого ц.р. о 20:50 годин з заявою звернувся гром. Б., 1968 р.н., житель с. Заставці про те, що 11 лютого ц.р. о 18:30 годин в с. Перекора по вулиці Зарічна невідома особа під час зрізання сухого дерева пошкодила газову трубу. По даному факту проводиться перевірка.

Старший інспектор-черговий  Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області    майор поліції           О.Д. Михайлець.
12.02.2017 р.