Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення які надійшли в період з 08.00 год. 24.09.2016р. по 08.00 год. 25.09.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 25.09.2016 16:03

1. 24 вересня ц.р. близько 15.00 годин в с.Буглаї  по вулиці  8-го Березня , 5 у приміщені власного будинку раптово помер гр.Ю.1958 р.н. місцевий житель. За життя померлий зловживав алкогольними напоями. При поверхневому огляді трупа видимих ознак насильницької смерті не виявлено. Труп  дактилоскоповано та направлений на СМЕ.

2.  24 вересня ц.р. зі служби 102 надійшло повідомлення від гр. К. 1959 р.н. жителя с. Паньківці про те,  що невідомі особи   шляхом  злому віконної рами  господарської будівлі , а саме хліва таємно викрали  п’ять  рулонів металевої сітки.

3. 24 вересня ц.р. близько 18.00 год. надійшло повідомлення від  Д.1960 р.н.  жителя с.Пасічна про те, що з господарства його дружина   Я.1963 р.н. місцева жителька  забрала автомобіль марки ВАЗ 21111 ВК 2189 АР 2008 р.н. При виїзді СОГ на місце події інформація по даному факту не підтвердилась.

Старший інспектор-черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області  майор поліції                                О. І.Кот
25.09.2016р.