Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення які надійшли в період з 08.00 год. 25.09.2016р. по 08.00 год. 26.09.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 26.09.2016 16:01

1. 25 вересня ц.р. о 09:40 годин зі служби 102 надійшло анонімне повідомлення про те, що в с. Теліжинці по вулиці Боженка чоловік на ім’я Юрій з власної необережності впав з драбини та зломив праву ногу. Претензій ні до кого не має. Потрібна швидка медична допомога.

2.. 25 вересня ц.р. о 15:30 годин зі служби 102 надійшло анонімне повідомлення про те, що в смт. Стара Синява по вулиці Ватутіна водій автомобіля ВАЗ - 2106 темного кольору можливо перебуває в стані алкогольного сп’яніння.

3. В період часу з 02:00 годин до 15:30 годин 25 вересня ц.р. в с. Гречана по вулиці Центральна, 1 невідома особа шляхом зриву навісного замка проникла в приміщення сільського клубу звідки таємно викрала музичний центр,  який належить Пасічнянській сільській раді. З місця події вилучено пошкоджений замок та металевий прут. Вартість викраденого встановлюється.

4. 25 вересня ц.р. о 17:30 годин в с. Пасічна по вулиці Радгоспна Д., 1960 р.н., місцевий житель наніс тілесні ушкодження у вигляді  забоїв обличчя своїй дружині Д., 1963 р.н., місцевій жительці. Д. видано постанову для проходження СМЕ.

Старший інспектор-черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області майор поліції                    О. Д. Михайлець
26.09.2016р.