Фото без описуСьогодні поліцейські офіцери громади спільно із працівниками Старосинявського ЦСССДМ селищної ради та служби у справах дітей райдержадміністрації ЦСССДМ відвідали 8 сімей у селах Адампіль, Рідкодуби, Пасічна, Паплинці, Мшанець, Перекора та Іванківці. Родини опинилися в складних життєвих обставинах, тому важливо було надати роз’яснення та психологічну допомогу. Із батьками проведено бесіди щодо недопущення порушень прав дітей, а також вчинення домашнього насильства. Окрім того, в ході проведення даних заходів за клопотанням органу опіки і піклування було задокументовано правопорушення, передбачене ст. 184 КУпАП.

Кожна сім’я становить фундамент суспільства, який будуть створювати клімат родини, таким і буде формуватися сучасне суспільство.

За матеріалами виїзду.