ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ

Дата: 19.04.2019 08:52

Протягом 2018 р. до відділу земельних відносин надійшло 3 034 звернень від жителів громади щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю. На сесії прийнято у комунальну власність 8 973 га земель сільськогосподарського призначення державної власності. Передано в оренду 11 земельних ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею 12 га.

ПРОФІЛАКТИКА

На сесії депутати затвердили програму профілактики та боротьби зі сказом на території Старосинявської селищної ради на 2018-2019 роки, спрямували 45 тис. грн. на заходи.

ДОТАЦІЇ

Згідно Постанови КМУ №107 612 пакетів документів сформовано селищною радою на отримання дотацій за молодняк врх. 287 осіб отримали дотації в першому періоді виплат на суму 374 тис. грн.