Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 08.02.2017р. по 08.00 год. 09.02.2017р. на території Старосинявського району

Дата: 09.02.2017 15:06

1. 08 лютого ц.р. о 14:07 годин зі служби 102 надійшло анонімне повідомлення про те, що в с. Адампіль чоловік торгує самогоном. При виїзді на місце події ГРПП заявника не виявлено, інформація не підтвердилась.

2. 23 січня ц.р. о 21.45 годині поблизу с. Паплинці невідома особа нанесла тілесні ушкодження у вигляді  забоїв  лівої частини туловища  гром. С. 1970 р.н. жителю смт. Стара Синява. Ступінь важкості тілесних ушкоджень встановлюється.  Громадянину С. видано направлення на СМЕ. Раніше  він  до ВП не звертався.

3. 08 лютого ц.р. о 19:40 годин від начальника УЗЕ в Хмельницькій області надійшли матеріали  перевірки про розтрату службовими особами  ДП ДГ " Пасічна" трактора Т-70 вартістю 20 тисяч гривень.

Старший інспектор-черговий  Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області майор поліції       О.Д. Михайлець
09.02.2017 р.