Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 18.02.2017р. по 08.00 год. 19.02.2017р. на території Старосинявського району

Дата: 19.02.2017 14:07

1. 18 лютого ц.р. о 11.47 год.  поступило  анонімне повідомлення про те, що в полі біля с. Бабине  Старосинявського району невідомі особи здійснюють полювання. Виїздом ГРПП на місце події інформація не підтвердилась.

2. 18 лютого 2017 року о 14:00 год. поступило повідомлення від гром. О. 1964 р.н. місцевого жителя, про те, що поблизу с. Бабино невідомі особи пошкодили шину в його автомобілі марки ВАЗ 21214. Виїздом СОГ на місце події інформація по даному факту не підтвердилась.

Старший Інспектор –черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області майор  поліції                           В.В. Микитюк
19.02.2017р.