Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 19.02.2017р. по 08.00 год. 20.02.2017р. на території Старосинявського району

Дата: 20.02.2017 14:05

1. 19 лютого ц.р. близько 17.00 год. в смт. Стара Синява по провулку Поштовому, 12 гр. С.1968 р.н.,  місцевий житель,  вчинив дрібне хуліганство відносно гр. П.1997 р.н. місцевого жителя.

2. 19 лютого ц.р. о 22.10 годині в с.Ілятка по вулиці Набережна, 19 у власному будинку раптово помер  гром. П. 1975 р.н. місцевий  житель. При огляді трупа видимих ознак насильницької смерті не виявлено. За життя П. зловживав спиртними напоями. Труп  П.  на СМЕ не направлявся.

Старший Інспектор –черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області  майор  поліції                        О.І.Кот
20.02.2017р.