Хмельницька область, Хмельницький район

Не ловіть рибу без дозволів

Дата: 05.07.2016 13:17

Згідно доручення т.в.о. начальника ГУНП України в Хмельницькій області ,генерала поліції третього рангу М.О.Семенишина, на території області в період з 1 квітня по 29 червня цього року  проходить  оперативно-профілактичний захід  за  умовною назвою "Нерест".

Лов риби без належного дозволу в заборонених місцях,в заборонені строки або забороненими знаряддями і пристроями є  браконьєрством.Порушники цих принципів вважаються браконьєрами і  їх повинні притягувати  до відповідальності, згідно діючого законодавства.

Відповідальність за вказаного виду протиправні діяння,передбачена ст.85 КУпАП(порушення правил використання об»єктів тваринного світу),ст.85-1КУпАП(виготовлення,збут,зберігання чи реклама заборонених знарядь добування об»єктів тваринного або рослинного світу)та ст.249 КК України(незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Під час проведення цього  оперативно-профілактичного заходу під назвою»Нерест» на території району виявлено два факти незаконного вилову риби,зокрема , 07 .03 .2016 року  житель  с.Нової  Синявки за допомогою двох сіток та резинового човна намагався ловити рибу на сільському ставку. Сітки та човен вилучено в Старосинявський відділ поліції.

11 .05.2016 року  житель  с.Миколаївки  на річці «Іква»здійснював  незаконний вилов риби.  З місця події вилучено риболовну сітку і риболовний костюм.

Старший інспектор-черговий Старосинявського ВП ГУНП

в Хмельницькій  області майор  поліції                                                                                                        О.І Кот