Підтримали розвиток бізнесу через благодійні справи ФОТО

Підтримали розвиток бізнесу через благодійні справи

Нещодавно стартував сучасний конкурсний проєкт грантів «Курс на Незалежність», організований завдяки партнерству українського бізнесу та Уряду Німеччини: Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку (BMZ), німецького банку розвитку DEG та Агропромислового холдингу «Астарта-Київ», спрямований на підтримку та розвиток бізнесу.

Лисанівський старостинський округ: підтримуємо захисників ФОТО

Лисанівський старостинський округ: підтримуємо захисників

Мешканці Лисанівського старостинського округу згуртувалися для спільної допомоги ЗСУ. Регулярно збираються для підготовки необхідної допомоги військовим, щоби переживати надскладні умови «зимового фронту».

Адампільська громада  згуртувалася для підтримки захисників ФОТО

Адампільська громада згуртувалася для підтримки захисників

На базі Адампільського комбікормового заводу та Елеватора  АП НВП «ВІЗИТ»  робітники та жителі сіл Адампіль, Липки, Перекора об’єдналися заради допомоги військовим. Щомісяця готують домашні страви та смаколики і передаються на фронт.

На лінії фронту ФОТО

На лінії фронту

Старосинявська громада  підготувала  чергову допомогу захисникам на фронт.  Протягом вихідних селищний голова Віталій Здебський з волонтерами з’їздили на лінію фронту, завезли  захисникам необхідні речі для виконання бойових завдань.

Важлива співпраця під час воєнного стану ФОТО

Важлива співпраця під час воєнного стану

Кожен день мешканці громади розпочинають із вдячності військовим-захисникам за можливість жити і працювати, виховувати навіть в таких складних умовах нове покоління … Тил та фронт тісно взаємопов’язані.  Кожна підтримка воїнам – як цеглини фундаменту до Перемоги України.

Продовжуємо допомогу землякам ФОТО

Продовжуємо допомогу землякам

Старосинявська громада ні на мить не зупиняється в допомозі  військовим-землякам.  Активно долучаються жителі Старої Синяви, працівники селищної ради, підприємці, мешканці Адампільского, Лисанівського, Новосинявського, Бабинського, Пилявківського, Заліссянського, Пилявського, Пасічнянського старостинських округів. Кожен крок підтримки важливий.

Відбувся  семінар-практикум ФОТО

Відбувся семінар-практикум

Сьогодні у селищній раді відбувся семінар-практикум щодо вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування, участь в якому взяли старости та діловоди громади.