Фото без описуСтаросинявська громада ні на мить не зупиняється в допомозі  військовим-землякам.  Активно долучаються жителі Старої Синяви, працівники селищної ради, підприємці, мешканці Адампільского, Лисанівського, Новосинявського, Бабинського, Пилявківського, Заліссянського, Пилявського, Пасічнянського старостинських округів. Кожен крок підтримки важливий.

Стара Синява: Виконали ще одне важливе завдання – допомогли захисникам в укомплектуванні військової техніки. Закупили два потужні акумулятори (145А) на 36-ий батальйон 61-ої бригади на Харківському напрямку.

Зібрано 11 050 грн., вартість акумуляторів - 9200 грн., 2750 грн. є у залишку (разом із минулим збором).

Щиро вдячні за донати: Данілкович Л.-500 грн., Лучіцький Ю.-1000 грн., Логвин В.-200 грн., Іщук І.-200 грн., Остапець В.- 1000 грн., Миколаєць Б. – 500 грн., Ніколаєць О.-500грн., Устянська Н.-50 грн., Щерань В.- 500 грн., Гринчук О.В.- 100 грн., Спілка АТО – 1500 грн., Іванчук Д.- 500 грн.; Шевчук О. (магазин «Лідер») – 500 грн., Гречковський В.П.- 1500 грн., Крот І. -1000 грн.,  Здебський В.-500 грн., Гончарук Р.-1000 грн.

Збір коштів триває, продовжуємо допомогу із тилу! Кожен крок підтримки важливий! Разом  ми – сильні!

Організатор збору – ветеран АТО/ООС Олег  Лучіцький.

Пилявський старостинський округ: мешканці знову долучились до допомоги нашим захисникам. Виготовили маскувальні сітки, 100 окопних свічок. (с.Олексіївка.)

Лисанівський старостинський округ: спільно зі старостою та діловодом, працівниками культури, представниками  соціальної сфери у селі та активними жителями громади округу організувалися до плетіння маскувальних сіток, виготовлення окопних свічок.

За матеріалами заходів