У ГРОМАДІ ТРИВАЮТЬ ДНІ БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 21.04.2017 15:03

У рамках  акції «За чисте довкілля»  працівники комунального підприємства селищної ради «Старосинявський комунгосп»  за дорученням селищного голови Віталія Здебського та згідно звернень депутатів,  мешканців селища очистили території місцевих кладовищ у Старій Синяві,  селах – Йосипівка та Заставці, зрізали аварійні дерева разом із рятувальниками районного сектору ДСНС у Хмельницькій області. Комунальні служби  ліквідували  стихійні сміттєзвалища; використовуючи  нову техніку КП «Старосинявського комунгоспу», дискову борону було очищено та упорядковано території  кладовищ вищевказаних населених пунктів від  дикорослих кущів та трав.

Голова громади  Віталій Здебський зустрівся із  начальником КП «Старосинявський комунгосп» Ігорем Федорчуком  і працівниками комунального підприємства селищної ради під час  проведення робіт, було узгоджено та обговорено наступні плани із проведення днів благоустрою територій  сіл громади.

Прес-служба ОТГ.