Фото без опису16 травня на базі Хмельницького АРЗ СП, відбулись змагання між "другою групою" рятувальників Хмельничинни, приймали участь 12 команд. Змаганя були присвячені "100 річчю пожежної охорони".

У чесній безкомпромісній боротьбі першість виборола команда Старосинявського районного сектору, продемонструвавши волю до перемоги та високі результати. Хлопці поповній виклалися в особистих та командних заліках.

Змагання проводяться щорічно з метою популяризації здорового способу життя та підвищення спортивної майстерності молоді. Для команди це перша перемога, але з кожним днем рятувальники набувають нових вмінь та закріплюють набуті. Тому надіємось на те що ці показники лише будуть покращуватись.

Старосинявський районний сектор

ГУ ДСНС України в Хмельницькій області