ФОТО

Застерегли хліборобів від виникнення пожеж

Працівники 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява) провели виїзні рейди з метою розяснювальної роботи серед хліборобів Старосинявської громади та розповіли як дотримуватися правил протипожежної безпеки під час жнив. Адже від початку жнив-2022 уже виникло кілька пожеж – горіли сухі трави.

ФОТО

Добровільне декларування: необхідно подати одноразову декларацію до податкової служби до 1 вересня 2022 року та сплатити одноразовий збір

Старосинявські податківці продовжують роз’яснювальну роботу з популяризації серед населення податкової амністії, яка триватиме до 1 вересня 2022 року. Зокрема начальник Старосинявської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області Галина Гук провела ряд робочих зустрічей, на яких детально розповіла платникам податків про основні аспекти одноразового добровільного декларування активів.

ВАЖЛИВО

150-а доба війни в Україні

Шановні мешканці громади! Ситуація станом на 09.00 23 липня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 150-а доба війни в Україні.

ФОТО

Актуальні питання обговорено на прийомі громадян

Сьогодні селищний голова Віталій Здебський провів особистий  прийом громадян. На прийомі побувало шестеро  жителів громади, котрі в основному зверталися з проханням надання допомоги у вирішенні особистих та робочих питань.

У Теліжинцях розпочав роботу ФАП

Питання медичного обслуговування населення у віддалених населених пунктах громади особливо гостро постало останні три роки. Фельдшерсько-акушерські пункти - одна з невід'ємних складових первинної ланки системи охорони здоров'я в сільській місцевості. Саме вона найближча до людей, саме сюди жителі сіл звертаються за першою медичною допомогою. У селі Теліжинці мешкає більшість людей похилого віку, тому селищний голова Віталій Здебський, депутати селищної ради, члени виконавчого комітету з розуміння підійшли до вирішення питання щодо необхідності збереження сільських ФАПів, хоча їх не бачить в структурі закладів  охорони здоров’я держава.

Діти – за мир у Світі…

"Мир очима дітей" – та таку тему відбувся конкурс дитячого малюнку, який провела із наймолодшими мешканцями села Ілятка завідувач сільського клубу Анастасія Ревнюк.

НАВЕЛИ БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ

Питання благоустрою населених пунктів особливо гостро постає під час літнього періоду. А липень цьогорічного літа видавсяся дощовим, що спричинило  швидкий  хаотичний ріст трав і чагарників…  Активно до проведення заходів із благоустрою  долучилися старости сіл, які в міру своїх можливостей провели літні види робіт із благоустрою територій, враховуючи обмеження під час воєнного стану.

ФОТО

Ожарівський старостинський округ: акція «Підтримай своїх»

Війна увірвалася в життя мирних жителів громади різко і несподівано… Але згуртованість мешканців, аграріїв та органу місцевого самоврядування виявилася хвилею підтримки та добра для захисників і переселенців з різних міст України.  Жителі сіл Мшанець, Ожарівка, Пишки з початком війни надавали допомогу нашим військовим і переселенцям продуктами харчування, необхідними речами і миючими засобами. Зібрали чимало подушок, одіял, матраців, дитячого одягу, - підтримували, чим могли.