Фото без описуІнформаційне повідомлення «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Пасічнянського старостинського округу»

Відповідно до розпорядження голови Старосинявської селищної ради від 11 липня 2022року №78/2022-р «Про проведення громадських обговорень (громадських слухань) кандидатури Базелюка Анатолія Андрійовича на посаду старости Пасічнянського старостинського округу Старосинявської селищної ради», рішення 16-ої чергової сесії восьмого скликання №13-16/2021 від 27.09.2021р. у населених пунктах Пасічнянського старостинського округу (с.Пасічна, с. Гречана, с.Рідкодуб, с.Харківці) відбудеться громадське обговорення, шляхом опитування, кандидатури на посаду старости округу Базелюка Анатолія Андрійовича.

Місця та час проведення громадського обговорення:

• 09.00 – с.Гречана;
  • 10.00 – с.Харківці;
  • 10.00 – с.Пасічна;
  • 14.00- с.Рідкодуб.

Запрошуємо жителів Пасічнянського старостинського округу взяти участь у громадському обговоренні.

Право голосу у громадському обговоренні мають тільки жителі старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (реєстрація) яких віднесена до території Пасічнянського старостинського округу. Інші учасники громадського обговорення, які не зареєстровані на території старостинського округу, беруть участь в опитуванні (громадських слуханнях, у зборах) без права голосу.

Для участі у громадському обговоренні жителям старостинського округу необхідно предявити паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

ДОВІДКОВО: Біографія Базелюка Анатолія Андрійовича

• Народився в с. Пасічна 25 липня 1963 року. Закінчив середню школу в Казахстані.
  • 1981-1983 р.р. - служба в армії.
  • 1989-1992 закінчив Новоушицький технікум за спеціалізацією «Механізація сільського господарства».
  • З 1983 -2016 працював в ДПДГ «Пасічна» водієм.
  • З 2016 року по теперішній час працює завідувачем центрального складу в ДПДГ «Пасічна».
  • Одружений, має двох дітей.

Оргкомітет Старосинявської селищної ради