Фото без описуПитання благоустрою населених пунктів особливо гостро постає під час літнього періоду. А липень цьогорічного літа видавсяся дощовим, що спричинило  швидкий  хаотичний ріст трав і чагарників…  Активно до проведення заходів із благоустрою  долучилися старости сіл, які в міру своїх можливостей провели літні види робіт із благоустрою територій, враховуючи обмеження під час воєнного стану.

Фото без опису

• У с.Заставці старостою  сіл Заставці, Щербані, Чехи, Красносілка Володимиром Матіяшем організовано роботи з обкошування території біля Заставецької криниці, проведено ряд робіт із благоустрою з використанням техніки  КП «Старосинявський комунгосп»  на території  місцевих кладовищ сіл Заставці та Щербані.
  • Спільно із Старосинявським РЕМ (керівник Олег Черниш) проведено благоустрій вул. Сидоришина с.Йосипівка, організований старостою сіл Іваном Луценком.
  • Селищний голова Віталій Здебський  під час загальної робочої наради із старостамита начальником КП «Старосинявський комунгосп» Ігорем Федорчуком  провели аналіз робіт, що потрібно негайно виконати  в літній період, обговорено проблематику  дотримання Правил благоустрою на території  Старосинявської селищної ради жителями сіл та містечка.

Фото без опису

Наразі працівники комунгоспу обкошують території біля парків, скверів, тротуарів в центрі Старої Синяви, організовують вивезення твердих побутових відходів.

Визначено на часі напрямки робіт: привести в належний стан тротуари  на вулицях Івана Франка, Грушевського, центру селища та сіл; посилити заходи із прибирання та вивезення ТВП, обрізки кущів.

Відділ комунального майна, ЖКГ та інфраструктури,

цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи