Забезпечуємо стабільну роботу центру в умовах воєнного стану

Попри війну «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» продовжує працювати. До лав Збройних Сил України було мобілізовано два працівника, і решта не полишила свого робочого місця з початком повномасштабної війни, і продовжує надавати допомогу всім, хто цього потребує.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

У селищній раді відбулося засідання  виконавчого комітету, яке провів заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин.  Участь в роботі  взяли 32 члени виконкому із 47. Розглянуто та прийнято рішення із 9-ти питань порядку денного, котрі викликані вимогами часу і чинного законодавства та практичною діяльністю структурних підрозділів, комунальних установ селищної ради критичної інфраструктури та жителів громади.

СВЯТКОВІ ЗАХОДИ ДЛЯ ДІТЕЙ ПРОЙШЛИ У СКРОМНІЙ АТМОСФЕРІ

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, враховуючи воєнний стан в країні, на території громади відбулися заходи, які зібрали діток громади на просторому спортивному майданчику зі штучним покриттям. Працівники Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали дітей, які проживають в сім`ях, що потребують соціальної підтримки, і вручили подарунки.

Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 09.00 03 червня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 100 діб війни в Україні з часу повномасштабного вторгнення Російської Федерації на мирну Україну.

Шановні жителі Старосинявської громади!

Завтра, 3 червня 2022 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм – РУСИМ Ігорем Петровичем, 1965 року народження. Похоронна процесія з м.Хмельницького буде рухатися через Стару Синяву близько 9.00 - 9.40 до Пасічни.