«МИРУ ВАМ, ДОБРА І БЛАГОПОЛУЧЧЯ, ДОРОГІ МЕДПРАЦІВНИКИ!»

День медичного працівника - свято особливої атмосфери. Кожного року цей день по-особливому  відзначає суспільство:  лікар відіграє важливу суспільну роль і посідає вагоме місце в житті кожної людини, родини, сім’ї. Особливої ваги цей день має у військовий час …

ПЕРЕМОГИ НАШИХ СПОРТСМЕНІВ ВІДОМІ УКРАЇНІ

Безперечно, війна внесла корективи у світ спорту… Непросто доводилося працювати викладачам та вихованцям Старосинявської дитячо-юнацької спортивної школи з початком цього року.

ПРОВЕЛИ РОЗЯСНЮВАЛЬНІ БЕСІДИ З НАСЕЛЕННЯМ

На берегах водойм Старосинявської громади, де найчастіше відпочивають мешканці, рятувальники 34-ої державної пожежно-рятувальної частина 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області під час рейду провели роз’яснювальні бесіди з відпочиваючими і та вручили  тематичні листівки.

Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 16.00 13 червня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 110-а доба війни в Україні.

«МИ ВТІКАЛИ ВІД ВІЙНИ…»

Війна в Україні, розв’язана рашистами, торкнулася мільйонів доль мирних українців… Важко передати словами, що довелося і нині доводиться пережити та відчувати внутрішньо переміщеним особам, які зупинилися в тихих селах громади.

ЦИМБАЛІВКА: АКЦІЯ «ПІДТРИМАЙ СВОЇХ!»

З перших днів війни жителі сіл Цимбалівка та Яблунівка активно долучилися до допомоги нашим військовим. Кожна допомога в цей час актуальна і важлива. Жителі сіл зібрали крупи, тушонку, консервацію, картоплю, сало, тощо, забезпечували військових основними продуктами харчування. Долучилися до виготовлення захисних предметів.

Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 09.00 08 червня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 105-а доба війни в Україні.