Ситуація з COVID-19 стає все більш непередбачуваною

Станом на 05 жовтня 2021 року на Старосинявщині збільшилася кількість випадків захворювань на корона вірус від початку пандемії, про це детальніше інформує заступник головного лікаря Старосинявського ЦПМСД Валентина Кицун: « Станом на 15:00 05.10.2021р. на Старосинявщині кількість хворих на COVID-19 від початку пандемії за даними КНП «Старосинявський ЦПМСД» становить - 1344 (+ 4 нових випадків) , 38 летальних, лікується 31 чол.( з них 3 дітей), з них госпіталізовано - 13 , 12- в Красилівську БПЛ, 1- в ХІЛ. Територіально: с. Адампіль - 8, смт Стара Синява- 2, с. Гречана - 1, с. Паплинці- 2.

ЗРОБИЛИ ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ СІЛЬСЬКИХ ДОРІГ

Погожі жовтневі дні сприяли проведенню благоустрою доріг та територій сіл громади. Завершився поточний ремонт сільських вуличних доріг села Пилявка. У співпраці селищного голови Віталія Здебського із керівництвом ТОВ «ЕНСЕЛКО-АГРО» компанії КЕРНЕЛ, що працюють на землях села, вдалося оперативно вирішити питання благоустрою доріг.

Розмір субсидії для багатодітних родин та дитячих будинків сімейного типу може сягати до 10 тисяч гривень на місяць

Розмір субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для багатодітних родин та дитячих будинків сімейного типу може скласти до 10 тисяч гривень в опалювальному сезоні 2021-2022 років. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ У СТАРОСИНЯВСЬКІЙ ГРОМАДІ

У Старосинявській громаді відзначили Всесвітній День учителя та День працівників освіти. ЮНЕСКО проголосила 5 жовтня Всесвітнім днем учителів 1994 року, святкуючи великий крок, зроблений для вчителів 5 жовтня 1966 року, коли спеціальна міжурядова конференція, скликана ЮНЕСКО в Парижі прийняла в співпраці з МОП Рекомендацію ЮНЕСКО/МОП «Про становище вчителів».

МУЗИКА – МИСТЕЦТВО ДЛЯ ДУШІ

У Старосинявській мистецькій школі відбувся творчий звіт з нагоди Міжнародного дня музики. Враховуючи карантинні заходи, свято відбувалося у вузькому колі. Проте підготовлені юні артисти намагалися якнайкраще виконати свій твір, оформити музичний виступ. Під час творчого звіту вихованці Старосинявської дитячої музичної школи радували гостей – своїх рідних, викладачів та батьків підготовленими творчими виступами, мелодійними піснями, підібраними музичними композиціями.

«ВЧИТЕЛЬКО МОЯ …»

«Вчителько моя, зоре світова…», - так співається у відомій українській пісні, присвяченій учительці. Ці істини зберігають свою цінність до нині. Учні Мшанецького НВК та студентка Хмельницького національного університету привітали вчительку- пенсіонерку, ветерана праці с. Ожарівка, Середу Ларису Іванівну зі святом Днем вчителя. Учні подарували їй квіти та вірші, а ще заспівали пісню "Вчителі".

Вітання начальника відділу освіти, молоді,спорту, культури виконавчого комітету Старосинявськоі селищної ради з Днем працівника освіти.

Шановні освітяни Старосинявщини! Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом - Днем працівника освіти!!! Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим кредитом.

Вітання селищного голови з професійними святами – Всесвітнім днем учителя та Днем працівників освіти

Шановні вчителі, вихователі, працівники та ветерани освітянської галузі! Щиро вітаю всіх вас з професійними святами – Всесвітнім днем учителя, який відзначається 5 жовтня, та Днем працівників освіти, який освітяни святкують у першу неділю жовтня!

Вітання селищного голови з Міжнародним днем музики

Шановні працівники мистецьких закладів громади, вчителі музики! Щиро вітаю всіх музикантів та шанувальників музичного мистецтва з Міжнародним днем музики, який щороку відзначається 1 жовтня.  Ця дата була обрана не випадково, оскільки осінь є улюбленою порою року багатьох видатних художників, музикантів та письменників.